Aktuality

Soustředění kemp Pecka 2017

Soustředění v kempu Pecka se opět vydařil i přes mírnou nepřízeň počasí, kterou jsme přečkali na umělé hokejbalové ploše v Nové Pace. Tým se zase o trochu víc stmelil a to byl náš cíl. :-) Fotky jsou ve fotogalerii.
Celý článek

Aktuality Webu

Dnes byla zveřejněna soupiska na turnaj v Třemošné, propzice k turnaji v České Lípě a informace o  příspěvkách do kabiny .
Celý článek

NOVÉ WWW STRÁNKY

S novou sezónou spouštíme i nové www stránky s trochu jinou skladbou jednotlivých sekcí a zároveň sestavené se záměrem rychlejší komunikace realizačního týmu a rodičů.
Celý článek

TV na tréniku

V neděli 28.10.2015 na náš společný trénink s přípravkou a školičkou bruslení dorazila regionální televize liberecka a jablonecka, aby ukázala jak to u nás chodí a trošku nám pomhla s náborem nových hokejistů. Reportáž můžete shléfnout zde (8:20).
Celý článek

nové dresy

Ve čtvrtek 19.3.2015 nám dorazili očekáváné nové zápasové dresy. HC Vlci společně s rodiči koupili dvě sady nových, kvalitních a hlavně krásných dresů. Posuďte sami. Když nebudu počítat slavnostní nástup při playoff týmu vlků A-muži. Budeme nové dresy poprvé oblékat při odvetném zápase na Spartě.
Celý článek

Náš trénink

(Nejen) abyste si udělali představu o tom, jak to chodí u nás na tréninku, tak jsme přidali novou fotogalerii s několika fotkama z tréninku, který probíhal 13.12.2014.
Celý článek

Napište nám!

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
Celý článek